Fun, Leren & Wedstrijdzeilen

Benjamin Team 2023

BENJAMIN TEAM 2023

Het Benjamin Team is ideaal voor kinderen t/m 12 jaar die graag wedstrijd-zeilen en nood hebben aan een kindgerichte aanpak. Presteren is nog niet aan de orde (geen druk), maar we zijn streng voor onszelf en leren veel bij.

Insteek: voorjaar 2023


  • Nationaal circuit + comfort & ervaring opbouwen op internationale wedstrijden.
  • Doorgedreven training.
  • Vast programma, combineerbaar met optionele trainingen / wedstrijden.
  • Zomer 2023: doorstroom naar Junior Team

Waarom Q-kids / benjamin team


  • Schitterende sfeer tussen zeilers én ouders
  • Verzekerd tegen lichamelijke ongevallen
  • Q-kids vervoert jouw wedstrijdoptimist!
  • 40% korting op zeilkledij Rooster!
  • Reservemateriaal &- boot altijd ter beschikking.

    De kostprijs is afhankelijk van het aantal deelnemers. 

    Deze wordt geschat op 5 maandelijkse schijven van €280 voor onderstaand programma. 


    KALENDER: voorjaar & zomer 2023

    vetgedrukte data zitten in het programma, niet-vetgedrukte data zijn optioneel

    JANUARI

    15/01 deadline:

    • inschrijven via bovenstaande knop voor het benjamin programma
    • lidgeld DOCB
    • lidgeld zeilclub
    • verzekering optimist (controleren / verlengen)

    21/01 algemene vergadering DOCB

    28/01 teambuilding benjamin team


    MAART

    04/03 nationale training: Broechem

    05/03 nationale wedstrijd (2): Broechem

    11/03 nationale meetdag: Heusden

    12/03 nationale wedstrijd (3): Broechem

    18-19/03 voorbereiding Optispring: Grevelingen


    APRIL

    1-2/04 Optispring (SEL): Grevelingen

    3-5/04 stage Grevelingen: Grevelingen

    6-10/04 stage + Easter Regatta: Braassemermeer

    22-23/04 U4 Medemblik (SEL): Medemblik

    30/04 nationale wedstrijd (4): VVW Galgenweel


    MEI

    13/05 familiedag NWV Berlare: Veerse Meer

    14/05 nationale wedstrijd (5): Spuikom / WOS

    18-21/05 Dutch Youth Regatta: Workum

    27/05 nationale trainingsdag: Plate Taille

    28/05 nationale wedstrijd Wallonië (6): Plate Taille


    JUNI

    03/06 training benjamin team: Spuikom

    24/06 teamrace (1): Braakman

    25/06 nationale wedstrijd (7): Braakman


    JULI

    7-9/07 Zeeland Regatta: Veerse Meer

    24-28/07 grevelingenstage: Brouwersdam


    AUGUSTUS

    1-6/08 Stage + Ora Cup: Gardameer, Arco

    8-10/08 Trofeo Simone Lombardi: Gardameer, Malcesine

    19/08 teamrace (2): Spuikom

    20/08 nationale wedstrijd (8): Spuikom

    26/08 zeetraining: Noordzee, Blankenberge

    27/08 nationale wedstrijd (9): Noordzee, Blankenberge

    31/08 Startdag NWV Berlare: NWV Berlare